Święto kina w kinie Rejs. Tanie bilety na seanse

Już jutro, w sobotę 12 grudnia 2015, słupskie kino Rejs obchodzić będzie – wspólnie z innymi kinami w Polsce – Święto Kina.

Kino Rejs zaprasza na Święto kina

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

Tanie bilety w kinie Rejs

To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus dopłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji. – Widzowie kina Rejs, którzy do tej pory korzystali z podwójnej ulgi na zakup biletu zachowają tego dnia prawo do kupna biletu w cenie 10 złotych – mówi Joanna Gajdo z kina studyjnego Rejs w Słupsku.

Szczegóły akcji oraz lista kin uczestniczących dostępne są na stronie www.swietokina.com. Kampania współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.