Netto zmienia się dla klientów. Sklep w Słupsku przechodzi przebudowę

W sobotę 14 maja, po zakończeniu pracy sklepu, rozpoczął się remont Netto przy ulicy Małcużyńskiego 3 w Słupsku.

Netto zmienia się dla klientów

Klienci w odświeżonym obiekcie będą mogli robić zakupy w bardziej komfortowych warunkach, korzystając z licznych udogodnień, które pojawią się po remoncie.

Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w czwartek, 26 maja, o godzinie 8.

Czego mogą spodziewać się klienci Netto przy ul. Małcużyńskiego 3 w Słupsku?

Remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które usprawnią i przyspieszą robienie zakupów.

Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która zaoferuje lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Sklep Netto w Słupsku ulica Małcużyńskiego
Sklep Netto w Słupsku ulica Małcużyńskiego

Oprócz tego sklep zostanie odmalowany wewnątrz. Zyska także całkowicie nowe regały oraz sprzęt chłodniczy. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia liniowego, który wraz z łatwiejszą i bardziej intuicyjną nawigacją ułatwi klientom poszukiwanie produktów.

Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji. Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy.

Prace remontowe rozpoczęły się w sobotę, 14 maja po godzinie 22.00 i potrwają do czwartku, 26 maja.

Już w czwartek, 26 maja o godzinie 8.00 Netto ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale także promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce z okazji otwarcia.

Informacja prasowa – Netto Polska
fotografie: Marcin Wójcik