Znasz te złodziejki? Daj znać policji

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają kobiety przedstawione na zdjęciach. Są one podejrzewane o kradzież biżuterii z jednego z mieszkań w Słupsku. 

 

Policjanci z Komisariatu I w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii. Do tego zdarzenia doszło w dniu 19.03.2016r. z mieszkania w Słupsku przy ul. Stary Rynek. Śledczy zajmując się sprawą ustalili,że sprawcami tej kradzieży były dwie kobiety przedstawione poniżej na zdjęciach.

 

– Prosimy  o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem Dochodzeniowo – Śledczym Komisariatu Policji I w Słupsku; 84 80-668 oraz  997 i 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji – mówi rzecznik prasowy Robert Czerwiński.

 

Oto opis poszukiwanych kobiet:

1) Kobieta: wiek ok. 40-50 lat, korpulentnej budowy ciała, wzrost ok. 170cm, twarz szczupła, nos prosty, okulary lecznicze o czarnych oprawkach, ubrana w płaszcz długości 3/4 z kołnierzem koloru ciemno szarego zapinany na guziki, na głowie wełniana czapka wykończona futrem w kolorze jasnym, na szyi  szalik w kolorze białym, spódnica k. czarnego wzdłuż płaszcza po lewej stronie posiada torebkę k. jasnego. Na rękach czarne rękawiczki. W ręku trzyma torbę k. czarnego

 

2) Kobieta: wiek ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 165cm, twarz szczupła, nos prosty, ubrana w czapkę wełnianą k. niebieskiego, kurtkę  k. jasno fioletowego z charakterystycznymi pionowymi przeszyciami z kapturem, który obszyty jest futerkiem k. ciemno fioletowego. Na szyi szalik k. fioletowego, rękawiczki koloru czarnego, spodnie koloru granatowego, buty sportowe w kolorze granatowo- różowym. Na ramieniu torebka w kolorze jasno brązowym.

ZŁODZIEJKI OKRADŁY STARUSZKĘ-PROSIMY ŚWIADKÓW O POMOC (1)ZŁODZIEJKI OKRADŁY STARUSZKĘ-PROSIMY ŚWIADKÓW O POMOC (2)