Złodziej kebabów zatrzymany

Złodziej kebabów zatrzymany. Pięć lat pozbawienia wolności grozi słupszczaninowi, który napadł na dostawcę kebabów.

W trakcie popełnienia przestępstwa 27-latek był pod wpływem alkoholu.

Złodziej kebabów zatrzymany

O kradzieży, dyżurnego słupskiej policji poinformował jeden z restauratorów. Sprawca dokonał zamówienia, podając fałszywe danie. Następnie czekał na dostawcę w klatce schodowej. Zamawiający zabrał torby, nie zapłacił za dostarczone jedzenie i był bardzo agresywny.

– Natychmiast w miejsce kradzieży skierowaliśmy patrol policji. Chwile po tym mundurowi ustalili, że kierowca pizzerii otrzymał telefoniczne zlecenie dostawy sześciu porcji kebabów, dwóch hamburgerów, zapiekanek , sosów i napojów. Wszystko zapakowane w dwa kufry termiczne o łącznej wartości ponad 700 złotych.

Wspólny patrol

Policjanci wspólnie z pokrzywdzonym w radiowozie patrolowali osiedle w poszukiwaniu sprawcy. Rysopis napastnika przekazano także przez radiostację wszystkim patrolom na terenie miasta.

Pół godziny później jeden z policyjnych patroli na ulicy Długiej zauważył podejrzanego mężczyznę.-informuje Robert Czerwiński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i przyznał się do kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

http://www.slupsk.policja.gov.pl/