Zdobądź menedżerskie umiejętności – Szlachetna Paczka rekrutuje

Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy kompetencje z zakresu zarządzania projektami i ludźmi, organizowania eventów, pracy w grupie oraz współpracy z biznesem? Dołącz do drużyny Szlachetnej Paczki i Akademii w Pomorskim i zmieniaj świat.

Rekrutacja

Zgłoś się, jeżeli :
– Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat
– Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój
– Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka
– Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować
– Masz skończone 18 lat.

Zgłoś się na stronie: www.superw.pl

Rekrutacja trwa do końca lipca.

Szlachetna paczka

„SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi a biednymi zostają zniesione.

Człowiek w centrum

Ważny jest dla nas każdy człowiek. Łączymy potrzebujących z darczyńcami. Chcemy kompleksowo zmieniać ludzi, dając im nie rybę, nie wędkę, lecz mentalność wędkarza. Dlatego w tym roku np. robimy krok w kierunku biznesu: w ramach Paczki Biznesu uczymy biedne rodziny zarabiania pieniędzy i planowania budżetu domowego. Wprowadzamy finansowe szkolenia dla wolontariuszy, którzy następnie swoją wiedzę przekażą potrzebującym.

U nas stajesz się Bohaterem

Bohaterami są dla nas: wolontariusz, rodzina, darczyńca i dobroczyńca – wszyscy, którzy angażują się w projekt. Na każdym poziomie tak projektujemy doświadczenia, by każda z tych osób odkryła w sobie chęć przekraczania siebie – podejmowania wyzwań i ich wygrywania. To mentalność zwycięzcy sprawia, że pojedyncze osoby w SZLACHETNEJ PACZCE stają się liderami zmiany.

W Paczce tworzysz Drużynę

Wokół liderów jednoczymy kolejne osoby – wolontariuszy, darczyńców, firmy, zaangażowanych w projekt. W ten sposób budujemy wspólnotę opartą na otwartości, zaufaniu i wzajemnej inspiracji. To podstawa do oddolnego tworzenia społeczeństwa, w którym szukamy „czegoś więcej” – przekraczamy siebie dla innych, wspieramy się w wzajemnie – realizując np. ideę Mądrego Pomagania.

Uczymy zaradności już od dziecka

Paczka ma źródło w tym, że łączy biednych i bogatych, ale mamy też AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI – siostrzany projekt Paczki, w jego ramach przeprowadzamy dzieci od porażki w szkole, do sukcesu w życiu. Pomagamy uczniom, którzy mają problemy w szkole i często pochodzą z niezamożnych rodzin. Wydobywamy z nich potencjał. To prewencja biedy i nauka zaradności już od dziecka.” – informuje na stronie Szlachetna Paczka