Zakupy z dowozem w Słupsku

Zakupy na telefon to inicjatywa właściciela dwóch firm w Słupsku – Klubokawiarni Duo Cafe i restauracji Nuovo Bene.

W obliczu pandemii przedsiębiorca nie poddaje się i uruchamia inicjatywę służącą zarówno mieszkańcom miasta Słupsk i okolic jak i ratowaniu biznesu.

Zakupy na telefon

– Klubokawiarnia jest całkowicie zamknięta, a restauracja pracuje wyłącznie na dowóz i odbiór osobisty. Zatrudniam siedem osób. Żeby uratować moją firmę oraz obecne zatrudnienie proponuję usługi zakupy na telefon z dowozem – mówi Aleksander Figurski, właściciel lokali Duo Cafe i Nuovo Bene.

Już od dziś, 9 kwietnia możecie dokonać dowolnych zakupów telefonicznie (szczegółowa instrukcja poniżej). Klient może zamówić dowolną ilość zakupów z dowolnego sklepu, marketu, apteki itp. Oferta dotyczy Słupska i okolicznych miejscowości. Zakupy mogą zostać dostarczone do rąk własnych, jak i po drzwi. Płatność według uznania – gotówką, kartą, blikiem, telefonem.

Osoby robiące zakupy są wyposażone w rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji oraz przeszkolone do tego, aby cała procedura realizacji zakupów, transportu i doręczenia, odbywała się w sposób jak najbardziej bezpieczny zarówno dla nich, jak i dla klientów.

Zakupy z dowozem
Zakupy z dowozem

Jak zamawiać

Zamówienia starajcie się proszę wysyłać SMS-em, gwarantuje to brak niedomówień i szybsze dowiezienie zakupów dla WSZYSTKICH.

W SMS-ie podajemy następujące dane
1 Imię
2 Adres
3 Preferowany sklep i informacja czy jesteście gotowi zaakceptować inny sklep jeśli zagwarantuje to szybszą dostawę
3 Numer kontaktowy jeśli jest inny niż ten, z którego piszecie
4 Preferowane okienko czasowe i data dostawy
5 Szczegółowe zamówienie- nazwa, marka i gramatura produktu (jeżeli marka produktu nie jest podana, wybieramy dowolną markę, jeżeli podana marka jest niedostępna wybieramy inną)
6 Sposób płatności (gotówka, karta, blik, telefon)
7 Sposób odbioru (do rąk własnych, bezdotykowo pod drzwi)

Zawsze warto zadzwonić i dopytać o aktualny czas realizacji i jeżeli aktualnie kierowca robi zakupy np. w Biedronce, daje to możliwość skrócenia czasu Waszej dostawy, jeżeli zdecydujecie się na zakupy w tymże sklepie.

Nie dowozimy alkoholu

Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do Waszych oczekiwań

Cennik

Minimalne zamówienie 70 zł.

Do 200 zł koszt zamówienia wynosi +20% od wartości zamówienia i dodatkowo 10 zł za dowóz (Na terenie Słupska, Kobylnicy i Bolesławic)

Powyżej 200 zł dowóz w ww. miejscowościach gratis.

Inne okoliczne miejscowości koszt dowozu do negocjacji.

Strona www: https://zakupynatelefon.slupsk.pl/