W Redzikowie wybiorą Miss i Mistera

Jutro w piątek, 22 stycznia o godzinie odbędzie się casting do wyborów Miss w Parku Wodnym Redzikowo. Jury tradycyjnie wybierze osoby, które później wezmą udział w boju o koronę Miss Polski Ziemi Pomorskiej oraz Miss Polski Nastolatek Ziemi Pomorskiej. Nowością natomiast są wybory w kategorii Mister Poland Pomorza
Casting jest jednym z kilku prowadzonych na terenie całego województwa pomorskiego.. Żeby jednak walczyć o pomorskie laury trzeba najpierw wziąć udział i zostać wybranym w jednym z castingów. Termin i miejsce pomorskiego finału nie są jeszcze znane, najprawdopodobniej odbędą się w maju.

wybiorą Miss

– Zapraszamy do Parku Wodnego Redzikowo panny w wieku od 15 do 24 lat oraz kawalerów w wieku od 17 do 27 lat – mówi Maciej Kornas z Parku Wodnego Redzikowo. – Panie powinny zabrać ze sobą sukienkę koktajlową, buty na wysokim obcasie oraz dwuczęściowy strój kąpielowy. Panowie nie mogą zapomnieć o bokserkach lub kąpielówkach oraz klapkach. Każda osoba, pragnąca wziąć udział w castingu musi przyjść godzinę przed rozpoczęciem castingu do Parku wodnego Redzikowo. Biuro będzie się znajdowało na pierwszym piętrze.

Organizatorzy wyborów zapraszają również kibiców. Wejście na trybuny hali basenowej jest bezpłatne. Warto pamiętać, że temperatura panująca w hali to ok. 30 stopni C.