W ferie możesz nauczyć się matematyki. Za darmo

Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku zaprasza w ferie zimowe uczniów klas maturalnych na warsztaty matematyczne pt.  „Matematyczne Ferie dla Maturzystów”. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty matematyczne odbędą się w pierwszym tygodniu ferii w dniach 29.01- 02.02 , w godzinach 9.00 – 11.00. Uczniowie będą spotykać się w salach 207 i 212 w budynku słupskiego Zespołu Szkół Informatycznych przy ul. Koszalińskiej 9. Na zajęcia nie obowiązują zapisy.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni w pracy z młodzieżą nauczyciele z zespołu matematycznego ZSI w Słupsku, w tym tegoroczni Honorowi Ambasadorzy Międzynarodowego Konkursu „Matematyka w obiektywie”.

– 10 – godzinny cykl zajęć, który organizujemy to doskonała okazja do sprawdzenia stanu wiedzy i uzupełniania zaległości. Matura z matematyki wywołuje największe emocje – egzaminu z tego przedmiotu boją się nie tylko uczniowie klas humanistycznych. Młodzież niepotrzebnie boi się matematyki. Bardzo często ich wiedza wymaga po prostu uporządkowania i utrwalenia, by mogli odnieść sukces na maturze. Dla wszystkich, którzy chcą podciągnąć się z matematyki albo tylko powtórzyć to, co już wiedzą – organizowane są te zajęcia. Serdecznie zapraszamy! – zachęca Agnieszka Kałuża – Horbaczewska, nauczycielka matematyki w ZSI w Słupsku, współorganizatorka warsztatów.