UWAGA! Zamknięcie odcinka drogi dojazdowej na parking szpitalny

Jak informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny od godziny 07.00 w czwartek 21 marca 2024 r. rozpoczynają się prace drogowe na odcinku drogi dojazdowej od ul. Hubalczyków do bramy terenu szpitalnego.

Z tego powodu niemożliwy będzie przejazd wskazanym odcinkiem drogi. Dla osób, które zamierzają dojechać na teren kompleksu szpitalnego wyznaczony został objazd. Od ulicy Hubalczyków należy wjechać na teren parkingu przed szpitalem, przejeżdżając przy głównym wejściu do szpitala skierować się wzdłuż płotu i za przystankiem komunikacji miejskiej i portiernią skręcić w prawo w bramę wjazdową prowadzącą na teren wewnątrzszpitalny.

Mapka objazdu na parking Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku na czas remontu drogi
Mapka objazdu na parking Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku na czas remontu drogi

W związku z pracami drogowymi na terenie Szpitala, od 21 marca 2024 r. (czwartek) od godz. 0.:00 do ODWOŁANIA, wprowadzone zostają także zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej linii: 15, 16 i 21 wszystkie kursy na liniach 15, 16 i 21 zostaną poprowadzone do pętli HUBALCZYKÓW w zastępstwie przystanku „Szpital 01” obowiązywać będą zatrzymania na przystankach „Szpital 02” i „Szpital 03” (jak dla linii 7, 8 i 9).