Ustczanie dostaną bezpłatne informacje na telefon

Bezpłatne wiadomości SMS z informacją o organizowanych przez ratusz spotkaniach i konsultacjach, zaproszenia na imprezy i ważne wydarzenia, a także ostrzeżenia meteorologiczne. Takie informacje będą otrzymywali wszyscy ustczanie, którzy zarejestrują się w Miejskim Systemie Powiadamiania SMS.

Ustczanie dostaną bezpłatne informacje na telefon

Żeby otrzymywać bezpłatne powiadomienia wystarczy wysłać SMS o treści TAK na numer 799448399 (koszt SMS zgodny z taryfą operatora, w przypadku posiadania pakietu darmowych SMS nie ma żadnych kosztów). Wysłanie SMS o treści NIE na ten samej numer oznacza rezygnację z subskrypcji. Zarejestrować można się również wypełniając specjalny formularz, który znajduje się na miejskiej stronie internetowej www.ustka.pl.

– Wszystkie otrzymywane SMS są bezpłatne. System wolny jest od treści reklamowych i służy tylko komunikacji między miastem a jego mieszkańcami – informuje Jacek Cegła z Urzędu Miejskiego w Ustce. – Za jego pośrednictwem ustczanie informowani są o terminach spotkań w ratuszu i konsultacji, imprezach, ważnych wydarzeniach, a także sytuacjach kryzysowych.