Tymczasowe zamknięcie ul. Kołłątaja w dniach 26 – 29 lipca 2019 r

W związku z robotami drogowymi na ul. Kołłątaja (na odcinku pomiędzy ul. Tuwima a Wojska Polskiego) od piątku 26 lipca (od ok. godz. 18:00) do poniedziałku 29 lipca (do ok. godz. 06:00) wprowadzone zostaną trasy objazdowe autobusów w obrębie Dworca Kolejowego i Autobusowego. Zawieszony zostanie przystanek „Dworzec Kolejowy i Autobusowy 03” (po stronie PKP).

Linia 1 w kierunku CH JANTAR:

Autobusy będą kursować ulicami: Kołłątaja, Wojska Polskiego, Anny Łajming, Tuwima i Szczecińską. Na trasie objazdu zatrzymają się wyłącznie na przystanku Dworzec Kolejowy i Autobusowy 01 (przy ul. Wojska Polskiego).

UWAGA!

Przystanek Dworzec Kolejowy i Autobusowy 01 przy ul. Wojska Polskiego będzie obowiązywać dla linii 1 zarówno w kierunku Gdyńskiej jak i w kierunku CH Jantar. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na kierunek jazdy autobusów!
Linie 2 i 21 w kierunku CH JANTAR:

Obowiązuje trasa objazdowa ulicami: Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Kołłątaja. Na trasie objazdowej obowiązuje przystanek „Wojska Polskiego”.

Linie 3 , 4 , 6 , 18 i 19 w kierunku centrum:

Autobusy będą kursować ulicami: Szczecińską, Sobieskiego, 3 Maja, Kołłątaja, Wojska Polskiego i dalej po stałych trasach. Na trasie objazdu nie będą obowiązywać żadne przystanki!

Linie 3 , 4 , 6 i 19 w kierunku pętli 11 LISTOPADA:

Obowiązuje trasa objazdowa ulicami: Wojska Polskiego, Kołłątaja, 3 Maja, Sobieskiego i Szczecińską. Na trasie objazdu obowiązuje wyłącznie przystanek Dworzec Kolejowy i Autobusowy 02 (po stronie PKS).

Informacja: ZiM Słupsk