Tego jeszcze nie było. Teraz z fiskusem rozliczysz się w bibliotece

Jeśli jeszcze nie złożyłeś zeznania podatkowego za ubiegły rok i chcesz skorzystać z pomocy specjalistów przyjdź do biblioteki. Tak reklamuje się Miejska Biblioteka Publiczna w Słupska, która organizuje u siebie dyżury pracowników Urzędu Skarbowego.

 

 

Stanowiska komputerowe do elektronicznego przesyłania zeznań rocznych (e-deklaracja) obsługiwane przez pracowników Urzędu Skarbowego w Słupsku zostaną uruchomione w Bibliotece przy ul. Grodzkiej 3 w Słupsku w ramach akcji „Szybki PIT 2015”.

 
– W marcu i kwietniu  pracownicy Urzędu będą pomagać w rozliczeniu podatku za 2015 r. drogą elektroniczną – informuje Agnieszka Wardowska-Pucułek z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku. – Chętni do skorzystania z powyższej formy złożenia zeznania powinni znać swój identyfikator (PESEL/NIP) oraz sumę przychodów wynikających ze złożonego zeznania rocznego za 2014 r.

 
Natomiast w przypadku korzystania z ulg i odliczeń należy znać także wielkość kwoty do odliczenia. W przypadku korzystania z odliczeń z tytułu posiadania dziecka – konieczny jest numer PESEL dziecka.
Stanowiska będą czynne dwukrotnie 18 marca i 15 kwietnia 2016 r. w godzinach od 12.00 do 17.00 w czytelni głównej przy ul. Grodzkiej 3.