Sylwester przed słupskim ratuszem

Sylwester przed słupskim ratuszem, który wystartuje o 20:30, w czwartek 31 grudnia. Na placu Zwycięstwa na gości czekać będą dwie sceny, a w tym jedyna taka w Polsce – scena na lodowisku.

Sylwester przed słupskim ratuszem

Muzyka również nie rozczaruje, nawet tych najbardziej wybrednych. Tej nocy dla zgromadzonych zagrają dwaj rozpoznawalni i utalentowani pomorscy DJ – Nathan Pole oraz Lucas Lichacy. Oprócz nich wystąpią także dwa magiczne zespoły coverowe – Szulerzy i Cover Band. Gwiazdą wieczoru będzie zespół z 10-letnim doświadczeniem na scenie, znani między innymi z hitów: „Dziewczyna gangstera”, „Tajemnica”, „Lawendowy”, „Lubię Twoje włosy”, „Zapominanie”- zespół Manchaster.

– Dodatkowo dwóch szalonych prowadzących – Radek Brzózka z TVP 1 oraz Jarosław Kret – znany prezenter pogody, który nie tylko poprowadzi na żywo pogodę z lodowiska z udziałem mieszkańców Słupska, ale również jako były uczestnik programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” stworzy niezwykłą okazję, aby nauczyć niektórych wypracowanych przez siebie łyżwiarskich umiejętności – informuje Karolina Chalecka z Urzędu Miejskiego w Słupsku.

Atrakcjom towarzyszyć będzie niezwykła aranżacja. Na placu Zwycięstwa tego dnia niezapomnianych wrażeń dostarczy także niezwykła dynamika wydarzenia, pokaz konfetti oraz stworzona z mieszkańców słupska największa na świecie orkiestra sylwestrowa. – Spróbujemy pobić rekord bawiąc się do największych muzycznych hitów – tłumaczy Chalecka. – Na Sylwestra czeka już kilka tysięcy instrumentów przygotowanych przez uczniów słupskich szkół.

W związku z organizacją Sylwestra placu Zwycięstwa  zostanie wyłączona z ruchu  w nocy z 29/30 grudnia 2015 roku do godz. wieczornych 1 stycznia 2016 r. – W związku z powyższym prosimy o nieparkowanie pojazdów we wskazanym powyżej terminie i miejscu. W przypadku, gdy zaparkowane pojazdy będą utrudniały zorganizowanie imprezy zostaną usunięte na koszt właścicieli – zaznacza K. Chalecka.