Strzelali przed stadionem. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn

Policjanci ze Słupska wyjaśniają okoliczności użycia broni palnej i oddania z niej strzałów, do których doszło
wczoraj w pobliżu „Lasku Północnego”. W związku ze sprawą, do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia policjanci zatrzymali trzy osoby. W zdarzeniu tym nikt nie odniósł obrażeń. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Wczoraj około 17.50 policjanci patrolujący rejon „Lasku Północnego” usłyszeli strzały najprawdopodobniej z broni palnej.

Strzelali przed stadionem

Funkcjonariusze, natychmiast zareagowali i udali się w tamto miejsce.  Policjanci zauważyli samochód wokół którego znajdowało się kilku mężczyzn. Na miejscu czuć było zapach prochu. – W związku z tymi okolicznościami policjanci zatrzymali trzy znajdujące się tam osoby. Trzej mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Na miejscu zdarzenia natychmiast rozpoczęli pracę Technicy kryminalistyczni, którzy zabezpieczali ślady – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Trwają w tej chwili intensywne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Zatrzymani w tej sprawie mężczyźni będą przesłuchiwani. Kryminalni ustalają jaki był związek tych mężczyzn z tym incydentem. Nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia okoliczności tego zdarzenia proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dzwoniąc pod nr tel. 997 i 112 059 848 0508. Poszukujemy świadków – osoby, które będąc w tamtej części miasta około godziny 17.50 wydziały podejrzanie zachowujące się -osoby, być może kogoś kto uciekał, przejeżdżające samochody. Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość