„Śpiewający” Jubileusz Zeppelinek

Zespół wokalny „Zeppelinki” funkcjonujący przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk obchodzi 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbędzie się koncert „Tribute to Anna Jantar” z piosenkami tej legendarnej polskiej wokalistki.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca, o godz. 17.00 w Sali Teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach. Wstęp wolny!

Zeppelinki

Informacje o zespole:
Zeppelinki powstały w 2012 roku w ramach projektu „Aktywni Mogą Więcej”. Od tego czasu umilają swoim repertuarem gminne imprezy okolicznościowe i festyny, a jego uczestniczki mają na swoim koncie czołowe miejsca uzyskane w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce. Zespół spotyka się w każdą środę o godz. 19:00 w Centrum
Aktywności Lokalnej w Jezierzycach Osiedlu na zajęciach prowadzonych przez instruktor Beatę Frąckowską.

Skład zespołu: Małgorzata Ulrych, Agnieszka Perkowska, Diana Wójtów, Kinga Goyke, Dominika Knapik, Magdalena Knapik, Dominika Augustyniak, Joanna Startek, Ewa Kurzydło, Justyna Perlańska.

W programie nie zabraknie największych przebojów Anny Jantar, takich jak „Tyle słońca w całym mieście”, „Najtrudniejszy pierwszy krok” i „Radość najpiękniejszych lat” oraz tych mniej znanych.

Informacja oraz fotografia Anny Jantar – Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk