W słupskim ratuszu zniszczyli punkt informacji

Centrum Obsługi Mieszkańca w słupskim magistracie przestało istnieć. To efekt realizacji planów restrukturyzacji słupskiego ratusza. Za miesiąc ma powstać nowy twór zajmujący się obsługą mieszkańców.

 

 

Przez lata słupszczanie byli przyzwyczajeni, że punkt informacyjny znajdował się pod schodami na wysokim parterze budynku. – To nie są komfortowe warunki pracy oraz warunki załatwiania interesantów dlatego w ramach tworzenia nowego wydziału Centrum Obsługi Mieszkańców przesunęliśmy punkt informacyjny do pokoju numer 8 – mówi Iwona Wójcik, sekretarz miasta Słupsk. – Wszystkich mieszkańców tam kierujemy i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Urzędnicy miejscy zapewniają, że Centrum Obsługi Mieszkańca ma zacząć działać w ciągu miesiąca. Tam słupszczanie będą mogli załatwiać wszystkie sprawy urzędowe bez konieczności poruszania się po pokojach różnych innych wydziałów. Władze miasta nie zdradzają jeszcze szczegółów związanych z jego funkcjonowaniem. Na razie wiadomo, że wydział ten będzie zlokalizowany na parterze, w lewym skrzydle . Wydział ma być przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.