Słupska siłownia najlepsza w Polsce

W dniach 29-30 listopada podczas Kongresu Body Life 2017 słupska siłownia Aktywna Fabryka dostała wyjątkową nagrodę oraz tytuł „Najbardziej profesjonalny klub fitness w Polsce powyżej 1000 metrów kwadratowych”.

 

– Jest to wyjątkowa nagroda doceniająca naszą ciężką pracę oraz udowadniająca, że nawet w tak małym mieście może powstać klub fitness, który może rywalizować standardem oraz  ofertą z wysokobudżetowymi klubami z dużych miast – informuje Rafał Knitter z Aktywnej Fabryki.

 

Konkurs był skierowany do wszystkich klubów fitness i studiów treningu personalnego, które wyróżniają się na rynku. Nagradzany był profesjonalizm, przemyślana oferta, styl zarządzania oraz poziom obsługi. Jury najpierw wybiera, a potem wizytuje wszystkie nominowane kluby i studia, po czym następuje wybór zwycięzców. Organizatorem i fundatorem nagrody jest opiniotwórczy w środowisku fitness magazyn „BODY LIFE”  Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że jest on niezmiernie popularny i prestiżowy w środowisku fitness.