Słupsk ma być drugą Krzemową Doliną. Możesz tworzyć nowoczesne technologie

Jeśli jesteś: startupem, chcesz założyć startup, masz biznes związany z IT lub chcesz po prostu rozwinąć skrzydła w obszarze nowych technologii dołącz do wydarzenia Starupowy Słupsk.

Słupsk ma być drugą Krzemową Doliną

– To inicjatywa Urzędu Miasta organizowana we współpracy ze Słupskim Inkubatorem Technologicznym, w ramach nowego projektu Wystartuj w Słupsku – informuje Karolina Chalecka z Urzędu Miejskiego w Słupsku.

Celem jest rozwój przedsiębiorczości w regionie, wpieranie technologicznych rozwiązań, edukacja, a przede wszystkim –  społeczności osób zafascynowanych startupami, biznesem i IT.

Startupowy Słupsk gromadzi najfajniejszych ludzi z Polski, którzy podzielą się swoją wiedzą w zakresie IT i pomogą rozwijać biznes.

Event w Ratuszu

Kolejny event odbędzie się pod hasłem: „Zostań w Słupsku, pracuj zdalnie” i zaproszeni goście opowiedzą o zaletach, możliwościach podjęcia aktywności zawodowej nie wyjeżdżając z rodzinnego miasta)

Na spotkaniu 30 stycznia o godzinie 16:00 w sali 211 słupskiego Ratuszawystąpią:

Joanna Kurkowska, która podzieli się swoimi doświadczeniami ze współpracy zdalnej z firmami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi.

Joanna Pruszyńska – Witkowska oraz Beata Jarosz, które opowiedzą jak zdalnie nauczyć się programować i podjąć pracę jako developer.