Schował narkotyki w bieliźniarce. Myślał, że nie znajdą

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu II w Słupsku zabezpieczyli wczoraj ponad 22 gramy amfetaminy i 6 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 35-letniego słupszczanina.

Funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta. Jak wynikało z ustaleń tam przebywał mężczyzna zajmujący się przestępczością narkotykową. W trakcie przeszukania mieszkania śledczy znaleźli w mieszkaniu dwa woreczki strunowe z dużymi grudkami kremowego proszku i suszem roślinnym.

Schował narkotyki w bieliźniarce

– Wstępne badania testerami narkotykowymi wykazały, że jest to amfetamina w ilości ponad 22 gramy i 6 gramów marihuany – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – W efekcie tych działań, policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz zatrzymali przebywającego w mieszkaniu 35- letniego mężczyznę. Został on już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie znacznej ilości narkotyków podlega odpowiedzialności karnej od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Jak twierdzą policjanci sprawa ma charakter rozwojowy.