Samoobrona sposobem na bezpieczeństwo

Na dworze coraz szybciej robi się ciemno, dlatego Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił zorganizować kurs, dzięki któremu słupszczanki poczują się bezpieczniej spacerując ulicami miasta. Placówka zaprasza wszystkie panie na kurs samoobrony dla kobiet.

Zajęcia poprowadzi instruktor kickboxingu, Jacek Kurek. Kurs zaplanowano na 7, 14 i 21 listopada. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 w Hali Sportów Walki mieszczącej się przy ulicy Madalińskiego 4. Spotkanie będzie trwało półtorej godziny. Rozpocznie się od rozgrzewki i rozciągania, potem odbędzie się właściwy trening, a na zakończenie panie ponownie się porozciągają.

Samoobrona sposobem na bezpieczeństwo

Kurs jest bezpłatny, jednak żeby wziąć w nim udział, trzeba wcześniej się zapisać. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 listopada w formie elektronicznej (wystarczy przesłać imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres promocja@sosir.slupsk.pl) lub telefonicznej (59 844-75-37 w godzinach od 07.00 do 15.00). Na zajęcia trzeba wziąć ze sobą wygodny strój sportowy.

Dodatkowo, pracownice Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zorganizowały akcję, w której pozują do zdjęć z hasłami, np. „Nie chcę być łatwym celem dla bandytów, wieczorami chcę spacerować bez strachu”. W ten sposób chcą zachęcić słupszczanki do wzięcia udziału w kursie.