Już sześcioletnie dzieci mogą zostać mistrzami tańca. W Słupsku zaczynają się warsztaty dla dzieci

Już 15 listopada w Słupskim Ośrodku Kultury rozpoczyna się nowy cykl Warsztatów Tańca Towarzyskiego dla dzieci. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników w wieku od 6 do 10 lat. W ich trakcie, dzięki zrównoważonemu połączeniu nauki i zabawy, uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności podczas rozweselających i relaksujących spotkań z muzyką i tańcem.

Już sześcioletnie dzieci mogą zostać mistrzami tańca

– Zajęcia dla najmłodszych to nie tylko nauka tańca to również zabawa poprzez mieszankę ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Krok po kroku wprowadzamy twoje dziecko w świat muzyki i tańca – mów iMaciej Swornowski, Słupski Ośrodek Kultury. – Nauka tańca, ma przede wszystkim sprawiać przyjemność oraz dawać radość z samego faktu tańczenia, ma również uczyć wyrażania emocji poprzez ruch. Dzięki nauce tańca twoje dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie. Pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Taniec to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.

Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 17:00 do 18:00 w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 60 zł.

Pierwsze zajęcia odbędą się w 15 listopada 2015 o 17:00 (należy wybrać wygodny strój, obuwie zmienne i wodę do picia.