Rondo wystawi sztukę teatralną dzięki pieniądzom słupszczan

Już po raz trzeci, dzięki dobrej woli mieszkańców Słupska, Słupskiemu Ośrodkowi Kultury udało się zebrać pieniądze w ramach finansowania społecznego. Od miłośników sztuki ze Słupska Teatr Rondo otrzymał 3500 zł na platformie www.wspieramkulture.pl.

 

 

– Te pieniądze przeznaczymy na realizację sztuki norweskiego dramaturga Arne Lygre, w tłumaczeniu przygotowanym przez studentów Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

 

 

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Jest to już kolejna, po zbiórkach na Ogólnopolski Festiwal Alternatywnych Teatrów Tańca oraz wydaniu grafik Stefana Morawskiego, udana inicjatywa „crowdfundingowa” Słupskiego Ośrodka Kultury. Oczywiście żadne z tych przedsięwzięć nie miałoby miejsca gdyby nie wola i zaangażowanie słupszczan oddanych idei tworzenia i animacji kultury. Tym wszystkim osobom składamy gorące podziękowania.

 

 

Spektakl „Znikam” Arne Lygre w formie „czytania dramatu” można będzie zobaczyć już 16 kwietnia o godz. 18:00 w Teatrze Rondo. Bezpłatne wejściówki na spektakl będzie można odbierać już wkrótce w Rondzie.

Reklama