Rondo wystawi sztukę teatralną dzięki pieniądzom słupszczan

Już po raz trzeci, dzięki dobrej woli mieszkańców Słupska, Słupskiemu Ośrodkowi Kultury udało się zebrać pieniądze w ramach finansowania społecznego. Od miłośników sztuki ze Słupska Teatr Rondo otrzymał 3500 zł na platformie www.wspieramkulture.pl.

 

 

– Te pieniądze przeznaczymy na realizację sztuki norweskiego dramaturga Arne Lygre, w tłumaczeniu przygotowanym przez studentów Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury.

 

 

Jest to już kolejna, po zbiórkach na Ogólnopolski Festiwal Alternatywnych Teatrów Tańca oraz wydaniu grafik Stefana Morawskiego, udana inicjatywa „crowdfundingowa” Słupskiego Ośrodka Kultury. Oczywiście żadne z tych przedsięwzięć nie miałoby miejsca gdyby nie wola i zaangażowanie słupszczan oddanych idei tworzenia i animacji kultury. Tym wszystkim osobom składamy gorące podziękowania.

 

 

Spektakl „Znikam” Arne Lygre w formie „czytania dramatu” można będzie zobaczyć już 16 kwietnia o godz. 18:00 w Teatrze Rondo. Bezpłatne wejściówki na spektakl będzie można odbierać już wkrótce w Rondzie.