Rodzinny piknik z Ciocią Tunią w niedzielę w Redzikowie!

Lądowisko Kultury zaprasza na plenerowy koncert skierowany do dzieci oraz ich rodziców, który odbędzie się w niedzielę 31 lipca o godz. 16:00 przy stawku obok biblioteki w Redzikowie Osiedlu. Podczas wyjątkowego wydarzenia wystąpi Ciocia Tunia, czyli Marta Świątek-Stanienda, którą znamy z kanału youtube TUNIATV oraz TVP ABC.

Rodzinny piknik

W okresie letnim chcemy wyjść z murów instytucji kultury w plener. Lądowisko Kultury jest położone blisko stawku i parku, obok znajduje się plac zabaw, zatem jest to miejsce sprzyjające wszelkiego rodzaju imprezom familijnym – podkreśla Katarzyna Wołoszyn z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk.

Rodzinny piknik w Redzikowie
Rodzinny piknik w Redzikowie

Oprócz koncertu Cioci Tuni, na najmłodszych czekać będzie słodki poczęstunek oraz zabawa na dmuchańcach. Organizator zachęca do przybycia na wydarzenie ze swoimi kocykami. Impreza nie byłaby możliwa do zrealizowania, gdyby nie nieoceniona pomoc i życzliwość Rady Sołeckiej Redzikowa Osiedla i Pana Mariana Kużla- Radnego Gminy Słupsk, a zarazem Sołtysa miejscowości Redzikowo Osiedle.

Ciocia TUNIA

Ciocia TUNIA (Marta Świątek-Stanienda) – wokalistka, aktorka scen muzycznych, autorka tekstów, a przede wszystkim szczęśliwa mama – czyli – niezwykła kreacja muzyczna dla dzieci szyta na miarę. Na czym polega fenomen Cioci TUNI? Dzięki swojej charyzmatycznej i otwartej postawie na scenie oraz nietuzinkowemu wokalowi, Ciocia TUNIA zabiera dzieci w bajkowy, roztańczony i rozśpiewany świat gdzie dobrej i mądrej zabawy nie ma końca. Od czasu rozpoczęcia projektu muzycznego jakim jest Ciocia TUNIA, artystkę można również oglądać na antenach ogólnopolskiej telewizji TVP ABC oraz TVS Silesia. Uwadze nie może umknąć również kanał filmowy Cioci TUNI (tuniatv), na którym to kanale można śledzić artystyczna i edukacyjna twórczość wokalistki. Znajdują się tam jej teledyski, bajki i filmiki edukacyjne. 5 sierpnia 2018 roku miała miejsce premiera pierwszego długogrającego albumu artystki „Ciocia TUNIA – Piosenki dla dzieci”, na której to płycie znajduje się 10 autorskich piosenek wraz z podkładami. Marta Świątek-Stanienda na stałe współpracuje z zespołem „Budka Suflera” oraz do niedawna z nieżyjącym już liderem grupy Romualdem Lipko.