Powiedz co sądzisz o prezydenturze Biedronia

Mija rok od czasu objęcia stanowiska prezydenta Słupska przez Roberta Biedronia. Z tej okazji w słupskim ratuszu zostanie zorganizowane otwarte spotkanie prezydenta z mieszkańcami. Urzędnicy zapewniają, że każdy będzie mógł zadać pytanie.

Powiedz co sądzisz o prezydenturze Biedronia

Spotkanie Roberta Biedronia ze słupszczanami zostanie zorganizowane, w poniedziałek, 7 grudnia o godz. 17:00 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku. Biedroń złożył ślubowanie jako prezydent Słupska 6 grudnia 2014 roku. W czasie przemówienia inaugurującego swoją prezydenturę zaznaczył, że „Słupsk jest dla mnie najważniejszy, czas do roboty”. Jako nowy prezydent zauważył także, że modernizując miasto trzeba zawsze zmieniać Słupsk na lepsze.

– Modernizując nasze miasto musimy pamiętać aby codziennie zmieniać Słupsk na lepsze. Zmieniać, dając przykład lepszego urzędu i skromnej prezydentury. Biedroń zaprosił mieszkańców do współpracy i współtworzenia nowej jakości Słupska. – tłumaczył Robert Biedroń. – Po pierwsze, zapowiadany przeze mnie raport otwarcia. Musimy sprawdzić co wymaga zmiany i jak możemy to poprawić. Szczególnie w sferze finansów. Powołam radę prezydencką, chcę współpracować z radą miasta. Dzisiaj zaangażowanie i entuzjazm są na wagę złota. Do każdego zadania musimy przypisać kompetentnych ludzi.