Otwarcie nowej ekspozycji kuchni przez Studio Kuchni KUCHTA

Już dziś od godz. 10.00 można oglądać nową prezentację mebli Black Red White

Na wszystkich, którzy w dniach 10.07-24.07.2015 r. odwiedzą Studio Kuchni KUCHTA w Słupsku przy ul. Jaracza 22 czeka wiele inspiracji oraz promocja, nawet do 15% taniej na wybrane meble kuchenne.

Inspirujące pomysły na kuchnię

Studia Kuchni Black Red White oferują szeroki wybór mebli kuchennych w różnych stylach i kolorach. Bogata oferta sprawia, że z zakupu będą zadowoleni zarówno wielbiciele stylu nowoczesnego i powierzchni lakierowanych na wysoki połysk, jak też zwolennicy ponadczasowej klasyki, którzy preferują naturalne materiały, takie jak fornir albo lite drewno.

Kuchnie Black Red White to nie tylko różnorodny design, ale też praktyczne rozwiązania i akcesoria gwarantujące najwyższy komfort użytkowania mebli na co dzień. Wygodę zapewniają m.in. zawiasy i prowadnice umożliwiające ciche i płynne domykanie frontów i szuflad, energooszczędne oświetlenie LED lub bezpieczne szkło hartowane w witrynach.

Kuchnia jak z bajki

Zwolenników najwyższej jakości rozwiązań z pewnością zainteresuje oferta wysokiej klasy kuchni na wymiar Senso Kitchens. Ogromne możliwości projektowania to zasługa szerokiej gamy wzorów i kolorów frontów, uchwytów blatów oraz elementów wyposażenia dodatkowego. Do dyspozycji Klientów są profesjonalni projektanci, którzy wykonają dokładny pomiar pomieszczenia, a na jego bazie przygotują projekt uwzględniający zasady ergonomii i funkcjonalność oraz indywidualne potrzeby domowników. Realistyczna wizualizacja pozwala zobaczyć swoją nową kuchnię na monitorze komputera i dokonać ostatecznego wyboru. Na podstawie projektu projektanci przygotowują szczegółowy kosztorys.

Oferta kuchni Black Red White obejmuje również zestawy mebli kuchennych Family Line w korzystnych ofertach cenowych. Szeroka gama szafek do wyboru, elementy wyposażenia dodatkowego, różnorodne blaty, oświetlenie i duży wybór stylistyki uchwytów to dobry sposób na aranżację pięknej i funkcjonalnej kuchni dla całej rodziny.

Studio Mebli KUCHTA

ul.Jaracza 22, 76-200 Słupsk

59 840 10 00

www.kuchnie.slupsk.pl