Nowa szefowa słupskiego sportu

Agnieszka Klimaczak, została dyrektorką Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Stanowisko objęła 15 lutego, a władze miasta dopiero dzisiaj o tym poinformowały. Klimczak ostatnio zajmowała się sportem Urzędzie Miejskim w Słupsku.

 
Klimczak pracuje w słupskim magistracie od ośmiu lat. Ukończyła Akademie Rolniczą z tytułem magister marketingu i badań rynku, zdobyła licencjat na kierunku administracja publiczna. Ukończyła studia podyplomowe z zamówień publicznych. – To osoba bardzo doświadczona jeśli chodzi o znajomość naszego sportu – mówi Robert Biedroń, prezydent Słupska.

 

– Znakomicie sprawdziła się ostatnio przy organizacji lodowiska przed ratuszem.
Jakie plany ma nowa dyrektor na działalność SOSiR w najbliższych miesiącach? – Dotychczas SOSI był kojarzony a administrowaniem głównie obiektami sportowymi , a ja chciałabym tak zarządzać tą jednostką, abyśmy mogli kreować życie sportowe mieszkańców i żebyśmy proponowali szeroką ofertę zadań i imprez sportowo-rekreacyjnych – zaznacza A. Klimczak. – Zapraszam do polubienia naszego facebooka. Wszystkie informacje będziemy także zamieszczać na stronie internetowej miasta.

 
Dotychczasowy szef SOSiR – Grzegorz Juszczyński – został przeniesiony przez prezydenta Słupska do wydziału inwestycji słupskiego ratusza. Będzie odpowiadał za kluczowe inwestycje realizowane przez miasto.