Możesz pojechać na darmową wycieczkę. Tylko się zgłoś

Jeżeli lubisz wypady, kochasz przyrodę i przygodę, jesteś ciekawy poznawania nowych, niezwykłych miejsc i ich historii, zapraszamy na imprezę pn. REGIONALBUS.

Przekonasz się, że nie trzeba wybierać się daleko, żeby odwiedzić ciekawe miejsca. Zapraszamy do poznawania uroków terenów działania Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej!

Możesz pojechać na darmową wycieczkę

– W planach mamy krótki objazd po Sławnie, zwiedzanie Galerii Rybackiej w Jezierzanach, pocysterskiego kościoła pw. św. Stanisława Kostki z XIV w. w Cisowie, odwiedzimy jedną z większych lądowych farm wiatrowych w Polsce, przejdziemy się korytarzami Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie poznając jego historię i dotrzemy do Parku Edukacji i Rozrywki Leonardia w Krupach przy kiełbasce z ogniska – mówi Monika Gębczyńska z Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku.

Termin: 24 września 2017 r.

Trasa REGIONALBUSA:

Słupsk – Sławno – Jezierzany – Cisowo – Darłowo – Krupy – Słupsk

Impreza przeznaczona jest dla dużych i małych mieszkańców Słupska i Ziemi Słupskiej*, którzy dostarczą wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową do Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku (ul. Starzyńskiego 8). Kartę wraz z regulaminem imprezy można pobrać ze strony www.slupsk.pl (kalendarz imprez), www.zielonesercepomorza.pl oraz otrzymać w Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku. O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby niepełnoletnie muszą uczestniczyć w imprezie wraz z pełnoletnim opiekunem, który bierze za niego odpowiedzialność. Istnieje możliwość, iż 1 osoba dorosła będzie opiekunem kilku osób niepełnoletnich.