Możesz mieć za darmo reklamę w telewizji. Przyjdź posłuchać jak to zrobić

22 marca w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej, przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku świat reklamy spotka się z lokalnymi organizacjami pozarządowymi.

Wydarzy się to w ramach programu „Watch it!”, który propaguje wykorzystywanie darmowego czasu antenowego w mediach publicznych przez organizacje.

Możesz mieć za darmo reklamę w telewizji

– Do wzięcia jest aż 9 telewizyjnych i znacznie więcej radiowych minut każdego dnia – tylko daje bezpłatnie telewizja publiczna i Polskie Radio organizacjom na emisję ich spotów – informuje Małgorzata Kiernicka z Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku.

– Jak skorzystać z tej możliwości? Jak wyprodukować spot i sprawić, żeby pojawił się na antenach polskich mediów publicznych? O tym możesz dowiedzieć się na spotkaniu z ekspertem z branży reklamowej i osobami prowadzącymi program „Watch it!”.

Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych posiadających status OPP oraz przedstawicieli agencji reklamowych i mediów do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których przedstawimy kwestie związane z procesem przygotowywania i emisji kampanii społecznych w publicznych mediach oraz możliwości efektywnej współpracy i nawiązywania nowych kontaktów  – dodaje Kiernicka.

„Watch it!”

W programie spotkania znajdą się m.in. następujące tematy:
•    zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP;
•    jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?
•    poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową lub organizacją pozarządową (NGO);
•    jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna mediów, agencji i NGOs.

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Spotkanie poprowadzi Nazar Al-Khouri, od 16 lat w reklamie, w swojej karierze zawodowej pracował w sieciowych agencjach takich jak Publicis, Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, DDB obsługując jako Client Service takich klientów jak Coca-Cola, McDonald’s, IKEA, ING, Mattel, Wedel, Millenium oraz PLL LOT, w kwietniu 2016 objął stanowisko dyrektora PR oraz New Business w Ogilvy & Math

Reklama