Mogą zrobić imprezy jakie chcesz. Tylko wypełnij ankietę

Chcą dowiedzieć się od mieszkańców, w jakich imprezach chętnie by uczestniczyli. W tym celu Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił stworzyć ankietę internetową, w której pyta lokalną społeczność o preferencje sportowe. Do tej pory jest to takie pierwsze wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, które organizuje ta jednostka sportowa.

 

Ankieta internetowa, w której Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji pyta mieszkańców o ich preferencje sportowe składa się z dwudziestu pytań. Są w niej między pytania tj. „Jaki sport uprawiasz w wolnej chwili?”, „Czy i jak często korzystasz z obiektów sportowych” „W jakie dni powinny odbywać się imprezy sportowe?”
– Te pytania pozwolą nam znaleźć odpowiedź na to czego oczekują mieszkańcy. Dzięki nim chcemy stworzyć atrakcyjny kalendarz imprez. Nie bez powodu pytamy ich także o ulubionych sportowców. Chcemy uatrakcyjniać imprezy sportowe o obecność znakomitych sportowców – informuje p.o. dyrektora Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grzegorz Juszczyński.
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje przygotować kalendarz imprez na nadchodzący rok. To ma być kalendarz z prawdziwego zdarzenia. – Po pierwszej analizie ankiety, którą wypełniło na razie kilkanaście osób, wiemy już czego się od nas oczekuje. Cieszy fakt, że oprócz Słupszczan ankietę wypełnili również ludzie z Bierkowa i Kobylnicy. Mieszkańcy mają naprawdę ciekawe pomysły – dodaje Juszczyński.
Badanie prowadzone będzie przez najbliższy miesiąc. Ankieta dostępna jest pod adresem http://goo.gl/uWjT0t