Lokalny Punkt Informacyjny w Słupsku najlepszy na Pomorzu i drugi w kraju

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (LPI FE) w Słupsku prowadzony przez Agencję Rozwoju Pomorza wypadł najlepiej na Pomorzu w  badaniu  przeprowadzonym metodą Tajemniczy Klient na zlecenie Centrum Projektów Europejskich. W rankingu krajowym  z kolei zajął drugie miejsce,  uzyskując  łącznie 93,6 punktów na 100 możliwych.

 

 

W ramach przeprowadzonego badania sprawdzano m.in. kwestie przygotowania merytorycznego konsultanta, jego komunikatywność i kulturę osobistą ale również techniczne aspekty związane z wyposażeniem i dostępnością Punktu.  Ogólnopolska Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich licząca 52 lokalizacje z czego 6 na terenie pomorskiego świadczy m.in. usługi informacyjne w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich oraz konsultacje na etapie przygotowania, realizacji i rozliczania projektów.

 

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Funduszami Europejskimi  do korzystania z usług –  mówi Olimpia Klamann, lider LPI  FE Słupsk mieszczącym się w Słupskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.