I LO i II LO w Słupsku będą walczyć o to, kto jest lepszy

Angielskie uniwersytety Oxford i Cambridge mają coroczne wyścigi wioślarskie, a I i II LO w Słupsku będą rywalizowały w corocznych meczach siatkówki. To one mają dać odpowiedź, która z rywalizujących ze sobą od lat szkół jest w Słupsku najlepsza.

 
I Derby Słupska w Piłce Siatkowej I LO – II LO odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 7 marca 2016 roku o godzinie 13.30. W następnych latach zawody będą organizowane w pierwszy poniedziałek marca. – Organizatorem zawodów są I LO i II LO. W latach parzystych II LO, w latach nieparzystych I LO – informuje Mariusz Domański, dyrektor II LO w Słupsku. – Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZPS. Uczestnikami będą reprezentacje szkoły liczące 12 graczy. Na boisku grają dwie uczennice i czterech uczniów.
Miejscem rozgrywania zawodówbędzie Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku, ul. Niedziałkowskiego 2.

 
Sędziowie liniowi: 2 – I LO, 2 – II LO (uczniowie), sędzia główny – neutralny, protokół – organizator. Nagrodą w rozgrywkach będzie Puchar Przechodni Dyrektora II LO w Słupsku.