Kiermasz Świąteczny 2021 w Krępie Słupskiej

Wszyscy tęsknimy za powrotem do normalności! Jeszcze bardziej tęsknimy za Kiermaszem Bożonarodzeniowym na Bazarku Natury w Krępie Słupskiej.

To będzie już 2. edycja Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się w weekend 11 i 12 grudnia w godzinach 14:00 – 20:00.

Bazarek Natury po raz kolejny stanie się tłem bajkowej scenerii. Pośród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek. Przypomnijmy: w ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa Kiermasz Świąteczny w Krępie Słupskiej odwołano.

Świąteczny Bazarek Natury
Świąteczny Bazarek Natury

Kiermasz Świąteczny 2021 to aż trzydziestu wystawców

Świąteczne stoiska pojawią się w tym roku nie tylko na Bazarku Natury, ale również w budynku Centrum Aktywności Lokalnej. W tym roku w jarmarku weźmie udział 30 wystawców, większość z nich pochodzących z naszego regionu.

W ubiegłym roku z wiadomych przyczyn Kiermasz Świąteczny nie mógł się odbyć – mówi Karolina Oszmaniec, specjalista ds. promocji z Centrum Kultury Gminy Słupsk. – W tym roku, obserwując to, co się dzieje w Polsce, podejmujemy wyzwanie organizacji wydarzenia. Z radością i rozwagą staramy się powrócić z Kiermaszem. Wiemy, że musimy dbać wspólnie o swoje bezpieczeństwo i że dystans społeczny oraz maseczki są koniecznością.

Kiermasz to możliwość na niebanalne zakupy świąteczne. Będą zarówno szydełkowe zabawki (lalki, misie, breloczki), jak i zabawki szyte na maszynie czy ręcznie zdobione bombki i ręcznie robione dekoracje świąteczne. Miłośnikom pierników (zarówno tym, którzy je zjadają, jak i tym, którzy doceniają ich walory dekoracyjne) na pewno będzie trudno zdecydować się na małe zakupy.

Podczas grudniowego spotkania będzie można zakupić również czapki, szaliki, wieńce, stroiki na stół, świece czy lampiony. Nie zabraknie także stałych wystawców Bazarku Natury, którzy będą mieli do zaoferowania domowe przetwory, swojską kiełbasę, wędliny, rozgrzewające nalewki, sery, miody czy ciasta.

Namiastkę tego, co będzie na Kiermaszu, można zobaczyć odwiedzając stronę www.facebook.com/BazarekNaturyKrepa.

Kiermasz czynny jest w sobotę i niedzielę 11 i 12 grudnia od godziny 14:00.

Szczegóły: www.kultura.slupsk.pl

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła
Świąteczny Kiermasz Rękodzieła