Jutro zaczyna się sprzedaż karnetów na mecze Energi Czarnych. Są zmiany

Sprzedaż karnetów na mecze Energi Czarnych w sezonie 2016/2017 rusza już w czwartek, 18 sierpnia od godz. 12:00! Można będzie je kupić w punktach sprzedaży w Słupsku oraz zamówić online z dostawą do domu.

 

 

 

Karnety na mecze domowe Energi Czarnych w sezonie zasadniczym będzie można kupować od 18 sierpnia 2016 r. Właściciele karnetów z ubiegłych rozgrywek mogą zachować swoje miejsca, które będą dla nich zablokowane w systemie do 11 września – później rezerwacje zostaną anulowane. Jednocześnie prowadzona będzie sprzedaż karnetów na pozostałe miejsca w Hali Gryfia.

 

 

 

– W tym sezonie razem z Rio Creativo przygotowaliśmy dla sześć unikalnych wzorów karnetów do wyboru – mówi Mateusz Kaźmierczak z Energi Czarnych Słupsk. – Każdy posiadacz karnetu otrzyma także voucher uprawniający do zakupu koszulki meczowej z 10 procentowym rabatem.

 

 

Karnety można będzie kupić przez internet w serwisie www.czarni.abilet.pl oraz w punktach stacjonarnych w Słupsku. Uwaga. Podczas wizyty w danym punkcie otrzymacie jedynie potwierdzenie rezerwacji i opłacenia karnetu. Wszystkie karnety zostaną wysłane do Waszych domów przed rozpoczęciem rozgrywek.