„Fabryka sztuki” bezpłatne warsztaty w pracowniach artystycznych

Liceum Plastyczne przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zaprasza młodzież gimnazjalną do udziału w cyklicznych, bezpłatnych warsztatach w pracowniach artystycznych.

„Fabryka sztuki” to cykl 7 zajęć warsztatowych, które odbywać się będą od listopada 2015 do maja 2016 r. W programie  warsztaty z rysunku i malarstwa, fotografii, rzeźby oraz aranżacji przestrzeni. Pierwsze zajęcia odbędą się 25 listopada.

Bezpłatne warsztaty w pracowniach artystycznych

– Celem warsztatów jest rozbudzenie w młodych ludziach zainteresowania różnymi dziedzinami sztuki oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań twórczych – infomuje Daniel Stawski z ZSI w Słupsku. – Organizatorzy zapewniają uczestnikom jak najlepsze warunki do rozwoju ich przyszłej aktywności twórczej. Zajęcia rozbudzające wyobraźnię i wrażliwość artystyczną, dostosowane do indywidualnych potrzeb, zainteresowań i wizji młodych twórców.

25 listopada 2015 – warsztaty w Pracowni Rysunku i Malarstwa
10 grudnia 2015 – warsztaty w Pracowni Aranżacji Przestrzeni
15 stycznia 2016 – warsztaty w Pracowni Rzeźby
8 lutego 2016 – warsztaty  w Pracowni Fotografii
17 marca 2016 – warsztaty w Pracowni Aranżacji Przestrzeni
12 kwietnia 2016 – warsztaty w Pracowni Rysunku i Malarstwa
13 maja 2016 – warsztaty w Pracowni Rzeźby

Zapisy odbywają się według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć jest ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem 59 845 60 70.