Dwie gwiazdy na jednej scenie w Kobylnicy

Nie tylko jeden z najpopularniejszych lalkarzy w kraju, ale również autorka wielu muzycznych przebojów wystąpią już niebawem na deskach sceny Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Wszystko za sprawą spektaklu Zimowe Show, którego fabuła oparta jest na amerykańskiej produkcji Kraina Lodu. Kraina Lodu to dzieło amerykańskiej wytwórni Walt Disney Animation Studios, producenta takich animacji jak Zaplątani i Ralph Demolka. W 2013 roku do kin trafiła Kraina Lodu. Film ukazuje historię Anny. Główna bohaterka wyrusza w podróż, by odnaleźć swoją zaginioną siostrę – Elsę. W podróży towarzyszą jej pozostali bohaterowie – Kristoff, Olaf i Sven.

Dwie gwiazdy na jednej scenie

Różne charaktery postaci sprawiają, że walka z nieposkromionymi siłami natury, choć trudna, jest i zabawna.
Tym razem losy bohaterów poznamy jednak w dość nietypowy sposób. – Zamiast animowanych szkiców będziemy mogli podziwiać lalkarskie umiejętności finalisty polskiej i brytyjskiej edycji popularnego show „Mam talent!” – mówi Karol Kotusiewicz, referent ds. wizerunku i promocji Gminy Kobylnica. – To właśnie Konrad Czarkowski, czyli popularny „KONY”, spróbuje przenieść widzów w świat bajek. To artysta nietuzinkowy, podobnie jak druga z gwiazd, której występ będziemy mogli podziwiać w trakcie czwartkowego przedstawienia.

Widzowie zgromadzeni w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy będą mogli ocenić talent polskiej piosenkarki – Pauliny Ignasiak, która szerszej publiczności jest bliżej znana jako Paulla. W trakcie występu zaśpiewa ona swoje największe hity, takie jak: „Od dziś”, „Prosto w serce”, „Dwa słowa dla życia”, „Kolęda dla Ciebie”, a także piosenki świąteczne. Podczas finałowego występu Paulla i Kony wykonają piosenkę „Kolorowy wiatr” znaną wszystkim z bajki „Pocahontas”. Na koniec każdy chętny będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami i lalkami oraz zdobyć autograf.