Druga szansa na granty

Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mają szanse na zdobycie dodatkowych środków z Funduszu Akumulator Społeczny. W ramach II naboru do konkursu mogą ubiegać się o mini granty w wysokości 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego.

Druga szansa na granty

Pomysłowi mieszkańcy miasta i powiatu słupskiego mogą składać wnioski do 27 października. Zgłoszone projekty można realizować od 2 do 30 listopada. -Wnioski konkursowe należy składać za pomocą portalu Witkac.pl. O dodatkowe środki nie mogą ubiegać się organizacje oraz grupy nieformalne aktualnie realizujące projekty dofinansowane z Funduszu Akumulator Społeczny 2015. – informuje Tomasz Keler z Centrum Inicjatyw Obywatelskich.

Akumulator Społeczny to fundusz mający na celu pobudzanie aktywności społecznej mieszkanek i mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do grup nieformalnych i młodych organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego, działających na rzecz wspólnego dobra. Szczegółowe informacje o funduszu i sposobie aplikacji można uzyskać w Centrum Inicjatyw Obywatelskich.