Deborah Brown poprowadzi warsztaty dla młodych wokalistów

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zorganizuje bezpłatne warsztaty, podczas których młodzi wokaliści będą pracować z amerykańską legendą jazzu, Deborah Brown. Inicjatywa jest skierowana do osób w wieku 18-30 lat zamieszkujących lub pochodzących z terenów wiejskich województwa pomorskiego. Warsztaty odbędą się w dniach 15-18 września w Szczecinie.

Deborah Brown poprowadzi warsztaty dla młodych wokalistów

Jak się zgłosić?

Wystarczy do 7 września przesłać na adres jazzmania@efrwp.pl formularz zgłoszeniowy, który można pobrać na stronie www.efrwp.pl .Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie dwa nagrania w formacie mp3, prezentujące umiejętności kandydata.

Zwieńczeniem dwudniowych warsztatów będzie koncert w ramach konferencji z okazji 25-lecia Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz otwarcia Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie. Do udziału w warsztatach młodych wokalistów zachęca Marek Zagórski, prezes zarządu Fundacji EFRWP – Naprawdę szczerze zazdroszczę uczestnikom tych warsztatów. Ale o to właśnie chodzi w działaniach podejmowanych przez naszą fundację. Dajemy młodzieży mieszkającej w małych miejscowościach szansę, o jakiej niejeden młody człowiek z miasta może jedynie pomarzyć. Dzieci i młodzież ze wsi nie są wcale gorsze i mniej utalentowane. Cieszę się i wierzę w to mocno, że kolejna odsłona organizowanych przez nas warsztatów jazzowych odkryje nowe muzyczne talenty.

Organizator pokrywa koszty ubezpieczenia, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników. Młodzi wokaliści muszą jedynie dojechać na warsztaty na własny koszt.