Będą budzić potencjał artystyczny w mamach

Słupski Ośrodek Kultury organizuje warsztaty rozwoju interpersonalnego i budzenia potencjału twórczości, które odbywać się będą od września do października w Teatrze Rondo.

 

 

 

Zapisy odbywają się pod adresem: coolturalnie.sok@gmail.com, lub telefonicznie: tel (59) 842-63-49

 
– Chętne panie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 8 września o godz. 17.00 w Teatrze Rondo – mówi Marcin Swornowski z SOK w Słupsku. – Celem warsztatów będzie zwiększenie aktywności społecznej i kulturalnej wśród młodych matek, nabranie przez nie pewności siebie w zakresie akceptacji własnego ciała, rozwój interpersonalny oraz pobudzenie potencjału twórczego. Punktem kulminacyjnym całego zadania będzie pokaz warsztatowy, który pozwoli uczestniczkom warsztatów zaprezentować się na scenie.
Zajęcia będą bezpłatne – dodaje Swornowski.

 

 

 

Planujemy regularne spotkania w terminie od 08.09.2016 r. do 31.10.2016 r.
Preferowane terminy zajęć to: wtorki i czwartki między godz. 17.00 a 20.00.

 

 

Warsztaty prowadzić będą:

  • Magdalena Płaneta: absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2004 roku. Od tegoż samego roku aktorka Teatru Polskiego w Poznaniu. Twórczyni Teatru Planeta M. Reżyserka, aktorka, dramatopisarka, pedagog.
  • Iwo Bochat: aktor Teatru Planeta M. Od 2013 r. mieszka i tworzy w Słupsku. Porzucił studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, decydując się na samodzielną drogę artystyczną.