Anna Samusionek w swoim autorskim programie „Jestem Emocją” ponownie w Słupsku

Fundacja ChSCh, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych w piątek 22 listopada o 18:00 do Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku na spotkanie warsztatowe, pt. „Jestem Emocją” z Anną Samusionek.

W związku z dużym zainteresowaniem programem aktorka po raz drugi odwiedzi nasze miasto.

Anna Samusionek – „Jestem Emocją”

Anna Samusionek o programie: „Emocje mogą być naszą siłą, pod warunkiem, że będziemy nimi mądrze zarządzać. W mowie naszego ciała jest niesamowity potencjał, który warto wykorzystać, by osiągać zamierzone cele. W zabawny sposób, włączając w to ciekawe wspólne ćwiczenia, grane przeze mnie scenki i konkursy dla uczestników, pokazuję, co możemy zrobić, by sobie pomóc zarówno w aspekcie duchowym jak i fizycznym, aby nie stać się zakładnikami np. gniewu, bólu, strachu czy zazdrości. Prezentuję prosty, lecz niezwykle skuteczny, sprawdzony przeze mnie i poparty naukowo – PAKIET RATUNKOWY, na kryzysowe chwile w życiu.

To doskonały i sprawdzony 1,5 godz. warsztat, nie tylko dla kobiet, gdzie poznasz mechanizmy i dowiesz się, jak zarządzać swoimi emocjami, aby mimo przeciwności i kataklizmów zachować pozytywne podejście do życia”.

Organizacja

Prowadzenie Piotr Samulak (Fundacja ChSCh). Program jest realizowany charytatywnie.

Wstęp wolny – udział w programie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Zapisy pod numerem telefonu: 791 349 494.