Znany pisarz spotka się z fanami w Bibliotece Publicznej w Słupsku

11 marca o godz.17 będzie można spotkać się z uznanym pisarzem Januszem Leonem Wiśniewskim w czytelni biblioteki przy ul. Grodzkiej 3 w Słupsku.

– Wiśniewski to wnikliwy obserwator, który w swoich powieściach za pomocą kilku zdań potrafi przekazać czytelnikowi prawdę o ludzkiej naturze. Pisze między innymi o miłości, zdradzie, wierności, samotności, śmierci, ambicji i niezliczonej ilości innych emocji, które towarzyszą każdemu z nas w życiu codziennym. Przedstawia portrety ludzi, których mijamy na ulicy, w pracy, osób których nigdy nie spotkamy, odbicia nas samych-mówi Agnieszka Wardowska-Pucułek z działu informacji i promocji.

 

Debiutancka Samotność w Sieci stała się w Polsce i w Rosji kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor zbioru opowiadań Zespoły napięć, powieści Los powtórzony, tomików esejów Intymna teoria względności,Molekuły emocjiSceny z życia za ścianąCzy mężczyźni są światu potrzebni?Zbliżenia, oraz naukowej bajki dla dzieci W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa. Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: 188 dni i nocy oraz Między wierszami.

.