28 Finał WOŚP w Słupsku

28 Finał WOŚP w Słupsku. Tym razem gramy dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Na stadionie 650-lecia odbędzie się 8 Bieg z SERCEM o godz.11.00 a wcześniej, o 10.00 turniej tenisa stołowego.

Finał WOŚP

Impreza Finałowa WOŚP odbędzie się w tym roku na Hali Gryfia w godz. 15.00 – 20.00
Na głównej scenie zaprezentują się młodzi (i nieco starsi) muzycy współpracujący z instruktorami Słupskiego Ośrodka Kultury, a także dziecięce grupy taneczne.

Swoje stoiska będą również miały słupskie instytucje kultury oraz stowarzyszenia, wspólnie zapewniając szereg atrakcji. Jedną z nich będzie emocjonujący ekstremalny rajd zdalnie sterowanych samochodów po specjalnie przygotowanej trasie.

O 20.00 zapraszamy na światełko do nieba ze sztucznych ogni.

WOŚP w Słupsku

W Słupsku WOŚP działa od samego początku akcji. Początkowo lokalny sztab organizowany był przez Młodzieżowe Centrum Kultury, obecnie zaś działa pod szyldem Słupskiego Ośrodka Kultury, z którym Emcek został w 2018 roku połączony.

W trakcie 27. finału udało się nam zebrać ponad 216 tysięcy złotych.

Głównym punktem programu jest uliczna kwesta prowadzona przez młodszych i starszych wolontariuszy, którzy każdego darczyńcę nagrodzą uśmiechem i charakterystycznym WOŚP-owym serduszkiem.

Nie zabraknie również prowadzonej przez Marka Rogalę, Piotra Kozłowskiego i Kamila Michaluka licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców na rzecz WOŚP.

W tym roku do wylicytowania będzie m.in. obiad z Dorotą Landowską i Mariuszem Bonaszewskim w restauracji Dym na wodzie, tatuaż w studiu Studziński Team Studio Tattoo, obiad w libańskiej restauracji Byblos Mezza House, koktajl z szefem słupskiego sztabu w Milkshake Barze, sesja fotograficzna u Katarzyny Lewańskiej-Tukaj.