2 turniej X edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15

Jak informuje Integracyjny Klub Sportowy „Zryw”, w niedzielę 20 marca 2022 roku na świetlicy Polskiego Związku Niewidomych przy Al. H. Sienkiewicza 8 w Słupsku odbył się 2 turniej X edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15.

2 turniej X edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15

W turnieju wzięło udział aż 24 szachistów. Najlepszym graczem tego turnieju okazał się Grzegorz Hilarecki (Słupsk zdobywając 7 pkt., drugie miejsce zajął Michał Gulbiński (Słupsk), który uzyskał 6,5 pkt., a trzecie miejsce wywalczył Dymitr Zarzecki (Słupsk) 6,5 pkt.

Kolejne miejsca zajęli: 4. Damian Wenelski (Słupsk) 6 pkt. 5. Jerzy Walawicz (Dębnica Kaszubska) 6 pkt. W klasyfikacji generalnej po 2 turniejach prowadzi Michał Gulbiński z wynikiem 55 pkt., drugi jest Dmitry Aniskievich 40 pkt., a na trzecim miejscu znajduje się Jerzy Walawicz z dorobkiem 37 pkt. Sędzią zawodów był Brunon Studziński, a organizatorem turnieju jest

Kolejne Grand Prix odbędzie się wyjątkowo w sobotę 9 kwietnia 2022 r.

Turniej realizowany jest w ramach projektu pt. „Organizacja imprez lokalnych w grach logicznych 2022″ który jest dofinansowany ze środków Miasta Słupska.