Skład zamknięty, czas na zwycięstwo

Klub Futbolu Amerykańskiego Griffons Słupsk ma już pełny skład. W tegorocznym sezonie barwy słupszczan będzie reprezentować trzydziestu zawodników. Większość z nich, bo aż czternastu dopiero zaczyna grać w futbol. Ośmiu zawodników to gracze dobrze znani kibicom, ponieważ kontynuują swoją przygodę z tym sportem z poprzedniego sezonu.

Do składu dołączyli także gracze, którzy wcześniej grali w innych klubach, na czele z Amerykaninem Gavinem Campbellem. Oprócz niego kibice będą mogli zobaczyć: Michała Biernata, Krzysztofa Osendowskiego, Daniela Popka, Jakuba Sawickiego i Pawła Chlebnego.

Skład zamknięty, czas na zwycięstwo

Zawodnicy deklarują, że solidnie przygotowywali się do nadchodzącego sezonu i zamierzają udowodnić, że potrafią dobrze grać i wygrywać. Ostatnia przegrana z drużyna z Poznania wcale ich nie martwi – Bydgoszcz również przegrała w starciu z Patriotami Poznań co niejako stawia nas i zespół z kujawsko-pomorskiego na równi. My w ostatnim meczu nie graliśmy w komplecie, a jednak walczyliśmy o zwycięstwo. Z tego co mówili koledzy z drużyny, pierwszy raz od awansu do II ligi wyszliśmy na prowadzenie w meczu ligowym. Mnie to nie cieszy, bo liczy się to, kto wygrywa mecz po ostatnim gwizdku sędziego, jednak traktuje to jako zapowiedź naszej lepszej gry w następnych meczach. – mówi Paweł Chlebny.

Najbliższy mecz odbędzie się 19 lipca o godzinie 15.00 na Stadionie 650-lecia. Rywalami słupszczan będą bydgoszczanie.