Griffons Słupsk zawalczą o play off

Jutrzejszy mecz pomiędzy słupskimi Gryfami a zielonogórskimi Smokami jest niezmiernie ważny dla obu drużyn. Zwycięzca spotkania będzie mógł dalej walczyć o wejście do fazy play off.

W ostatnim spotkaniu obu zespołów słupska drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Formacja obronna nie dopuściła do straty żadnego punktu. Przeciwnicy zdobywali punkty w formacji specjalnej lub odbierali piłkę formacji ataku. Słupszczanie dobrze znają swojego przeciwnika i zapewniają, że solidnie przygotowali się do jutrzejszego spotkania – Jeżeli każdy z nas wykona na boisku swoje zadanie, każdy będzie skupiony i zdyscyplinowany to wygramy ten mecz – dodaje Gavin Campbell.

Griffons Słupsk zawalczą o play off

Do tej pory, słupszczanie przegrali pierwsze trzy mecze po bardzo wyrównanej walce. Teraz są głodni zwycięstwa i zamierzają to udowodnić – Każdy z nas wyciągnął wnioski z błędów, jakie popełniliśmy w pierwszych trzech meczach. Gdyby nie trzy błędy w ostatnim spotkaniu, to my mogliśmy schodzić z boiska niepokonani. Nie możemy dopuścić do powtórki tej sytuacji. – podkreśla Jakub Helinski, prezes klubu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie 650-lecia. Wstęp na mecz wynosi 5 zł.