Sierpień na dachu Nowego Teatru

Przez cały sierpień Nowy Teatr będzie grał dla Państwa w nowej siedzibie słupskiego teatru – a nawet na jej dachu! Już w pierwszy weekend (6 – 8 sierpnia, później 20 – 22 sierpnia) odbędzie się koncert poezji „Projekt Leśmian” w wykonaniu aktorki Moniki Bubniak i kompozytora Przemysława Książka. Impreza odbywać się będzie na tarasie na dachu budynku przy ulicy Lutosławskiego 1. Teatr zaprasza na muzyczny wieczór na leżakach, pod gołym niebem i w niezobowiązującej atmosferze!

Natomiast dla miłośników komedii przygotowano pokazy najnowszych fars – „Wieczoru kawalerskiego” (13 – 15 sierpnia) oraz „Pomocy domowej” (27 – 29 sierpnia). Spektakle odbędą się na scenie w nowej siedzibie słupskiego teatru. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również wrześniowy repertuar.

Bilety można rezerwować za pośrednictwem systemu internetowego – pod tym linkiem znajduje się również pełny repertuar ( https://nowyteatr.pl/repertuar-3-2/ ), mailowo i telefonicznie (tel: +48 59 846 70 13, e-mail: kasa@nowyteatr.pl) lub osobiście w kasie teatru przy ulicy Lutosławskiego 1 w Słupsku – przez cały sierpień od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00 oraz na 2 godziny przed każdym spektaklem. Wszystkie spektakle prezentowane są w nowej siedzibie teatru przy ul. Lutosławskiego 1 w Słupsku.

A w repertuarze:

„Projekt Leśmian” 6 – 8 oraz 20 – 22 sierpnia godzina 19:00

„ Projekt Leśmian” to muzyczny wieczór z poezją Leśmiana w wykonaniu Moniki Bubniak i Przemysława Książka. Miejsce na leżaku i panorama miasta w cenie biletu.

https://nowyteatr.pl/spektakle/lesmian-na-dachu/

„Wieczór kawalerski” 13 – 15 sierpnia godzina 19:00

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pięknej, lecz… kompletnie sobie nieznanej kobiety. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?

https://nowyteatr.pl/spektakle/wieczor-kawalerski-premiera/

„Pomoc domowa” 27 – 29 czerwca godzina 19:00

Wybuchowa mieszanka małżeńskich romansów, intryg rubasznej pokojówki i karkołomnych zbiegów okoliczności. Kto ruszy z pomocą zagubionym kochankom? I czy uda im się wyjść cało z opresji?

https://nowyteatr.pl/spektakle/pomoc-domowa/