Cztery filmy premierowo w Multikinie!

Od 12 stycznia we wszystkich kinach sieci Multikino można oglądać premierowo animację „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” oraz w wybranych lokalizacjach film „Pszczelarz”, „Piep*zyć Mickiewicza” i komedię „Fuks 2”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele

Od 12 stycznia na najmniejszych kinomanów będzie czekała animacja „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

Wyspa Puffinów. Nowi przyjacieleOd 12 stycznia na najmniejszych kinomanów będzie czekała animacja „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”.
Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
Od 12 stycznia na najmniejszych kinomanów będzie czekała animacja „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”.

Pszczelarz

„Pszczelarz” to film akcji z Jasonem Stathamem w roli Claya, który wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy.

„Pszczelarz” to film akcji z Jasonem Stathamem w roli Claya, który wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy.
„Pszczelarz” to film akcji z Jasonem Stathamem w roli Claya, który wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy.

Fuks 2

W komedii „Fuks 2” Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg.

Natomiast „Piep*zyć Mickiewicza” to film z Dawidem Ogrodnikiem w roli belfra z misją niemożliwą.
Natomiast „Piep*zyć Mickiewicza” to film z Dawidem Ogrodnikiem w roli belfra z misją niemożliwą.

Piep*zyć Mickiewicza

Natomiast „Piep*zyć Mickiewicza” to film z Dawidem Ogrodnikiem w roli belfra z misją niemożliwą. Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Informacja i grafiki: Multikino.