BonSoul w Słupsku! Koncert 22.11.2019 w Dom Ówce

Duet Bonson i Soulpete wracają na trasę z nowym albumem!

Po świetnie przyjętym „Kifka Fifka Rap do Piwka”, trasie, która objęła całą Polskę czas na koncerty z wydawnictwem „Restart”, które ukazało się 12 września nakładem wytwórni Asfalt Records.

BonSoul w Słupsku

Zespół zaprezentuje premierowe utwory, ale nie zabraknie również najlepszych tracków z solowej dyskografii artystów. Jesienna trasa z „Restart Tour” również obejmie całą Polskę.

Koncerty:

💣 BonSoul (Bonson x Soulpete)
💣 EndRiu Słupsk
💣 Młodszy
💣 Baszu / Śledzik PRZI Oficjalniel

Bilety dostępne:

💎 Online: https://ticketos.pl/event/2557/

Bilety w cenie:

30 zł – I pula
35 zł – II pula
40 zł – II pula
150 zł – bilet VIP

💎💎💎W cenie biletu VIP:💎💎💎
– Wstęp na próbę dźwięku (19:30)
– Plakat z podpisem artysty
– Płyta artysty z podpisem
– Zdjęcie z artystami

☎️KONTAKT: 501 461 046

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3249802411700702/

Bonson

Bonson (właśc. Damian Kowalski) – jeden z najbardziej aktywnych raperów na polskiej scenie. Artysta o wielu twarzach i wcieleniach, członek zespołów BonSoul, Bonson/Matek, Almoust Famous czy Gruz Braders. Od 2008 roku obecny w szczecińskim podziemiu gdzie zbiera pierwsze pozytywne recenzje.

W 2011 roku ukazuje się przełomowy dla Bonsona undergroundowy album współtworzony z Matkiem pt. “Historia po pewnej historii“, który odbija się głośnych echem w całym środowisku. Rok wcześniej Bonson nawiązuje współpracę z Soulpetem – tworząc duet BonSoul, który w latach 2010-2016 wypuścił cztery podziemnie minialbumy z czego dwa “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów.

Równolegle, raper rozpoczyna karierę solową, w efekcie czego w 2016 roku ukazuje się album “Znany i lubiany”, a dwa lata później druga płyta “Postanawia umrzeć”, która debiutuje na pierwszym miejscu listy OLiS! Popularność Damiana przekłada się na debiut na wielkim ekranie, w drugoplanowej roli w filmie Patryka Vegi “Kobiety Mafii 2”. W 2018 roku Bonson wiąże się z wytwórnią Asfalt Records. Owocem współpracy jest album BonSoul – Restart, którego premiera odbyła się 12 września 2019 roku.

Rap Bonsona można określić mianem hardkorowego, ale też mocno refleksyjnego i emocjonalnego. Raper bardzo chętnie opowiada o swoim życiu, przeważnie w sposób bardzo gorzki i nostalgiczny. Ponadto odważnie dzieli się ze słuchaczami swoimi poglądami na życie, często bezceremonialnie i dosadnie