Życzenia świąteczne Prezydent Robert Biedroń

Życzenia świąteczne Prezydent Robert Biedroń – 23.12.2014

Życzenia świąteczne Prezydent Robert Biedroń

Szanowni Państwo

To nie będą 10 minutowe życzenia, tak jak to ma najczęściej miejsce w tej telewizji. Będą to krótkie, ale bardzo konkretne życzenia.

Nadchodzące święta są okazją żebyśmy sobie podarowali prezent niezwykły, ale najtrudniej dostępny, prezent, który nic nie kosztuje. Podarujmy sobie dobro. Dobro, które dzisiaj, wydaje się, że jest reglamentowane, którego dzisiaj nikt nie chce, którego dzisiaj rzadko kto poszukuje. Ono nic nie kosztuje, ale w takich momentach to dobro może zarażać innych i pozostać w nas na zawsze.

Wykorzystajmy te święta, do dawania sobie nawzajem dobra. To jest wspaniała okazja, żebyśmy zarażali dobrem, jak powiedziałem, innych.

A nadchodzący Nowy Rok wykorzystajmy do zagospodarowania tej energii, tego entuzjazmu, tego optymizmu, który wyzwolił się w mieszkańcach naszego miasta ostatnimy czasy. Pokazaliśmy, że potrafimy robić rzeczy niemożliwe, że zmieniamy Polskę i zmieniamy Europę.

Marzę o tym, żeby 2015 rok i wszystkie kolejne lata, były dla Słupska, czasem prosperity, rozwoju, wielu fajnych pomysłów. Wykorzystajmy energię mieszkańców Słupska do robienia dobra, do tego żebyśmy wszyscy, w naszym mieście, czuli się szczęśliwi i dobrze.

Do siego roku!
Wszystkiego dobrego!
Wesołych Świąt!