ZSI i SMS z pomocą dla Zuzi Małej Wojowniczki

Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zorganizowali kiermasz słodkości, z którego dochód ma wesprzeć leczenie malutkiej Zuzi Kapczuk z Lęborka, która walczy z guzem mózgu. Podczas kiermaszu młodzież zebrała 1260 złotych.

Zuzia potrzebuje pomocy, ponieważ jej leczenie wiąże się z dużymi kosztami, a jej rodzice chcą zrobić wszystko, aby wróciła do pełnej sprawności. Z pomocą pośpieszyli młodzi słupszczanie. Akcja uczniów ZSI i SMS przyniosła 1260 złotych. Młodzież sama przygotowała wypieki, sprzedając je społeczności szkolnej, która bardzo aktywnie włączyła się w akcję. Działania uczniów koordynował Bartosz Norek, nauczyciel języka angielskiego w ZSI w Słupsku.

ZSI i SMS dla małej Zuzi
ZSI i SMS dla małej Zuzi

– Cała nasza społeczność szkolna zaangażowała się w akcję pomocy dla malutkiej Zuzi. Świetna postawa. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, że z tak wielką ochotą, zapałem i zaangażowaniem pośpieszyli z pomocą i wsparli inicjatywę.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaoferowali pomoc, zakupując przepyszne słodkości, a przede wszystkim młodzieży, która wyszła z ideą pomocy oraz sama przygotowała wyśmienite wypieki – mówi Daniel Stawski z Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku.