Zrób selfie z pływalnią i zdobądź nagrodę

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs– Do zdjęcia, gotowi… START! Reguły są bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie sobie (może być selfie), znajomym, rodzinie na tle jednego z obiektów należących do SOSiR’u.

 

 

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje dużym zapleczem sportowym w mieście. W swoim posiadaniu ma m.in., kilka hal, stadion 650-lecia i parki. I to właśnie na ich tle, każdy kto chce wziąć udział w konkursie, musi zrobić sobie zdjęcie. Gdy fotografie pojawią się na profilu Facebook’owym będą walczyć o największą liczbę lajków. Ważny głos mają tylko fani Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Głosować mogą tylko osoby fizyczne posiadające autentyczne konta na Facebook.

 


– Chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców Słupska i okolicznych miejscowości do korzystania z naszych obiektów. W swojej ofercie mamy m.in., sauny, dobrze wyposażone siłownie, można skorzystać z masażu wodnego, wypożyczyć kajaki. Chcemy by mieszkańcy Słupska o tym wiedzieli – informuje Grzegorz Juszczyński, p.o. dyrektora Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Konkurs składa się z trzech etapów.

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

 


I. Od 9-18 października należy zrobić zdjęcie sobie, wspólnie ze znajomymi, z rodziną na tle jednego z obiektów należących do SOSiR i przesłać na promocja@sosir.slupsk.pl
II. 19 października zdjęcia pojawią się na fanpage’u SOSiRu i do 31 października będą zbierane lajki
III. 4 listopada ogłoszenie wyników i wyłonienie zwycięzców.

Reklama